Możliwość komentowania Różne dyscypliny sportowe została wyłączona

Co zrobić, aby nigdy nie tracić u bukmacherów?
Mam długoletnie doświadczenie w dziedzinie bukmacherki – jednak przykre fakty są takie, iż straciłem niemałe pieniądze. I dopiero od kilku miesięcy nareszcie nie sponsoruję buków.
A co takiego się stało? Cóż, tak naprawdę wychodzę z założenia, iż wcześniej zbytnio skupiałem się na tym, aby obstawiać większą liczbę spotkań. To oczywiście ma wiele sensu, lecz fakty są takie, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają ogromne pieniądze właśnie na tych ludziach, którzy w taki sposób grywają. A więc trzeba nieco zmienić własną strategię – o wiele lepszym rozwiązaniem jest to by postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie najczęściej sytuacja jest taka, iż w zasadzie stawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednak kurs jest stosunkowo wysoki, minimum 2. Uważam, że to bardzo korzystne, iż mam możliwość poznać typy dnia: czyli są w naszym kraju doświadczeni typerzy, którzy z ogromną chęcią dzielą się własnymi typami. Lubię, gdy ludzie tak robią, ponieważ jeśli się znają, to tak naprawdę są bardzo pomocni. Chcę także nieco napisać o psychice – a więc generalnie czymś bardzo pomocnym jest to by nie myśleć, iż OK jest to by ciągle grać. Trzeba zrobić sobie przerwy – to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

Więcej informacji na stronie: https://fotofilm.com.pl/

Comments are closed.